Lokosit 1/HPF refrs. Arlg. 0-5rneritrosit <1/HPFrnBakteri E [none] u/ml nadirrnDansite 1,027 refrs.arlg. 1,00- 1,30 rnPh-idrar 5. Refrs.arl. 5-8,5 rnrnYorumlar misiniz

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.

Y*************** :

PSA (serum) 1,01. Refrns.arlg. 0- 4,0 peki bunu yorumlarmisiniz n

Cevap:

PSA değeriniz normal.Prostat kanseri y&ouml;n&uuml;nden riskiniz yok.Tahlilmatik uygulamamızı kullanarak prostat kanseri y&ouml;n&uuml;nden risk altında olup olmadığınızı PSA değerinizi girerek &ouml;ğrenebilirsiniz.Tahlilmatikte PSA değerinizi sorgulatmak i&ccedil;in tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.