Lökosit 3 (0-1) eritrosit 5. (0-1)?

Lökosit 3 (0-1) eritrosit 5. (0-1). Dün yaptırdım sonuçlar bu sabahları kalktığında tuvalete girdiğimde idrarda aşırı bir koku var bunun sebebi nedir diğer tahlil sonuçların temiz. Hemen

Tahlil.com Cevabı : larsanız sevinirimTahlil.com: İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü yaptırıp sonucuna göre tedavi verilmelidir..