Lökosit, Nötrofil%, Hemoglobin, Hematokrit, Trombosit, GLU, Total Prot, ALB, BUN, KREATİNİN, ALT, AST, GGT, ALK. FOSFATAZ, DİREKT BİL, AMİLAZ, normal değerlerin

Safra kanalı tıkanıklığı (klatskin tümörü) nedeniyle ameliyat olup karaciğerin sol bölümü çıkarılan babamın biyokimya test sonuçları için aşağıda verdiğim değerlerin 65 yaş erkek hasta için normal aralıkları nedir? cevaplarsanız çok sevinirim. Bizi bilgi kiirliliğinden kurtarmış olursunuz. Lökosit, Nötrofil%, Hemoglobin, Hematokrit, Trombosit, GLU, Total Prot, ALB, BUN, KREATİNİN, ALT, AST, GGT, ALK. FOSFATAZ, DİREKT BİL, AMİLAZ, LDH, P, CA, NA, K, MG, CRP, aPTT, INR, PT Teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Belirtiğiniz tüm değerleri tek tek burada yazmamız olanaksız.Ancak bu bilgileri zaten yıllardır sitemizde yayınlıyoruz.Aşağıdaki bağlantıda alfabetik sıralamaya göre istediğiniz testi, normal değerlerini, kullanım amaçlarını ve konuya dair sorulmuş soruları bulabilirsiniz.Tahlil sonuçları normal değerleri