Losemi olma ihtimalim var mı?hangi dr a gitmeliyim?

lenfosit referans aralığı 15-45 benim çıkan 50,8 yüksek çıkmış daha önce de çıkmıştı yüksek olarak. nötrofil referans aralık 50-75 benim çıkan 35,1 düşük monosit referans aralık 2-10 benim çıkan 11,30 yüksek mpv referans aralık 7-12,4 sonucum 12,9 losemi olma ihtimalim var mı?hangi dr a gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir efeksiyon geçiriyor olabilirsiniz..Sorun görünmüyor..