Lütfen acil cevap veri, Korunmalı sürtünerek ilişkiye girdim sonra ella aldım

Lütfen acil cevap verin !!! Korunmalı sürtünerek ilişkiye girdim sonra ella aldım 2 gün geçikmeli olarak adet oldum kasık ağrılarım çok fazla adetim her zaman ki gibi değil daha az ama rengi aynı. İlaçtan dolayı mı yoksa üstüne görme midir

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Üstüne görme tekrar eden bir durum mudur? Nasıl anlaşılır?