Lütfen acil cevap verin .. 13 gün zaman adetim kaldı ama bu gün hcg test yaptım 2.00 çıktı 13 gün sonra daha büyük olur mu ? hamilelik için bir şansım var mı?

Lütfen acil cevap verin .. 13 gün zaman adetim kaldı ama bu gün hcg test yaptım 2.00 çıktı 13 gün sonra daha büyük olur mu ? hamilelik için bir şansım var mı ?

Tahlil.com Cevabı :  Eğer korunmasız bir ilişki yaşamışsanız ilerleyen zamanlarda hamileliğin oluşması ve beta hcg değerinizin yükselmesi beklenen bir durumdur.