Lütfen acil cevap.Oğlum 3 yaşında.15gündür antibiyotik kullanıyoruz.ama ateşi sürekli yüksek.

Lütfen acil Cvp. Oğlum 3 yaşında.15gündür antibiyotik kullanıyoruz.ama ateşi sürekli yüksek.bugün tekrar doktora gittik.tahliller şöyle,yarında kan boyama testi yapılacak. Wbc 18.6Gran# 15.9Lymph% 9.7Gran% 85.5Hgb 9.8Hct 30.07Plt 430Mpv 7.3Pct 0.313

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var, lökositleri de yüksek.Enfeksiyon geçiriyor olabilir.Kan boyama testi yani periferik yayma detaylı bilgi verecekti