Lütfen cevap verin.Üstüne görme ya da gebelik olsa testte çıkar mıydı?

Lütfen cevap verin... 25 temmuzda regl olmuştum 10-18 ağustos arası bir gün sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık, boşalma olmadı. 20 ağustos normal regl tarihimde gariplikler yaşadım kanamam biraz azdı ve idrara çıktığımda geliyordu, pıhtıları görebiliyordum. Kanama devam ederken 23 ağustosta doktora gittim beta hcg ve idrar tahlili yaptı. Beta hcg <1.20 idrar yolu enfeksiyonu için bir ilaç verdi. Test erken mi diye düşündüm evde iki kere idrarla test yaptım 5 gün arayla negatifti. 5 eylülde tekrar beta hcg yaptırdım <1.20 yani negatif çıktı. Hala bir hamilelik riskim var mı, bu kanama üstüne görme ya da yerleşme kanaması olsaydı ya da gebe olsaydım ilişkiden de yaklaşık 19 gün geçmişti, kanamanın bitmesinden de on gün sonraydı test. Üstüne görme ya da gebelik olsa testte çıkar mıydı? düşünmekten aklımı yitirmek üzereyim. Tecrübesizliğimi göz önünde bulundurup cevap verirseniz çok sevinirim hala risk var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....