Lütfen rahin ağzı kaser tarama testi icin alinan sonuçlarımı yorumlayın.

iyi günler. bu size üçüncü mektubum, ama hiç birinden cevap alamadım.lütfen rahin ağzı kaser tarama testi icin alinan sonuçlarımı yorumlayın. - endoservikal hücreler yok, - intraepitelyal lezyon veya malignite yönünden negativ, CVS - inflamasyona reaktif hücresel değişiklikler önceden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçta hafif bir enfeksiyon görünüyor..