Lütfen yardım edin ilişkiden 3 ay sonra hiv compt testim 0.073 çıktı. 0.9-1.0 grayzone 1.0 reaktive 0.9 negative aklıma takılan son testte neden yüksek?

Lütfen yardım edin ilişkiden 3 ay sonra hiv compt testim 0.073 çıktı diğer ilişkimden 3 ay sonra yaptırdığım anti hiv 1+2 antikor p24 antijen 0.216 referans değerleri ikisinde de şöyledir 0.9-1.0 grayzone 1.0 reaktive 0.9 negative aklıma takılan son testte neden yüksek rakam ne olur yardım kafayı yiyeceğim?

Tahlil.com Cevabı : Önemli olan her iki testin de negatif çıkmasıdır..