Lütfen yardım edin.Hamile olma ihtimalim var mı?

 Yardim edin ! :( gecen ay ayin 10 da adet oldum 16 snda erkek arkadasimla iliskiye girdik disari bosaldi hatta 20 dkika sonra önlem amaçli norlevo yu kullandim bu ay adet grmedim sadece ayin 12 13 ve 14 unde siyah lekelnmelerim oluyordu o lekelnmeler de bitti hamile olma ihtimalim var mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en sağlıklısı adetinizde de gecikme olduğuna göre gebelik testi yaptırmanız. Dışarı boşalma tamamen güvenilir bir doğum kontrol yöntemi değildir.