Lütfen yardmcı olun çok kötü oluyorum

meraba bnm tahlil sonuçlarımda hgb ilk baslrda 3.2ydi şimdi 6.9 oldu ferrittin 2.8 hct 28 mcv 60 mchc 27 mch 16 rdw 16.1 plt 886 mpv 10.4 pdw 21.6 çıktı lütfen yardmcı olun çok kötü oluyorum nefes alamıyorum çok zorlanyrm direk basıma vuruyo çok şiddetli bir agrı oluyor 20ysndym hiç iyi dglmmmm :((

Tahlil.com Cevabı : Ciddi kansızlığınız var, acilen tedavi edilmelidir, sağlık kuruluşuna başvurun..