LYM 3.34 MON 0.45 TSH 7.19 çıkan değerler bunlar doktor ömür boyu kullanmam gereken tiroid ile ilgili bir ilaç yazdı.?

LYM 3.34MON 0.45TSH 7.19 çıkan değerler bunlar doktor ömür boyu kullanmam gereken tiroid ile ilgili bir ilaç yazdı. sizin yorumunuz nedir. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : TSH değeri yüksekliği, hipotiroidi bulgusu.Doktorunuz bu nedenle tedaviye başlamış anlaşılan