LYM 41,4 RDW 15,9 MPV 10,8 teşekkür ederim.

İyi günler genel tetkik amacıyla kan tahlili yaptırdım doktor kanımın fazla olduğunu değerlerimin yüksek olduğunu söyledi bir sorun olurmu yüksek çıkan değerler LYM 41,4 RDW 15,9 MPV 10,8 teşekkür ederim...

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız tetkik sonuçları kan fazlalığını gösteren birimler değildir, Hgb, Htc, Rbc değerlerini belirmeniz gerekmektedir. Birlikte değerlendirilmelidir..