LYMPH sınırda çıkmıştı ve ateşimde hala var yaklaşık 2 aydır. Test sonuçlarım bunlar HBsAg (Kalitatif) NEGATİF Anti HBe NEGATİF.

Hocam merhabalar , Benim şüpheli bir cinsel ilişkim oldu hasta olmuştum bu ilişkimden sonra kandaki LYMPH sınırda çıkmıştı ve ateşimde hala var yaklaşık 2 aydır. Test sonuçlarım bunlar HBsAg (Kalitatif)    NEGATİF Anti HBe    NEGATİF     Anti HBc IgM    NEGATİF     Anti HIV 1+2 (EIA)    NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.