M İDRAR TAHLİLİ Renk * AÇIK SARI - Sarı Görünüm BERRAK - Berrak Dansite 1030 - 1005 - 1030 Ph 5.0 -

Tahlil.com Cevabı : M İDRAR TAHLİLİ Renk * AÇIK SARI - Sarı Görünüm BERRAK - Berrak Dansite 1030 - 1005 - 1030 Ph 5.0 - 5.0 - 8.0 Glukoz (Kalitatif) NEGATİF - Negatif Protein (Kalitatif) NEGATİF - Negatif Keton (Kalitatif) NEGATİF Negatif Nitrit (Kalitatif) NEGATİF - Negatif Bilirubin (Kalitatif) NEGATİF - Negatif Ürobilinojen (Kalitatif) NORMAL - Normal İdrar Mikroskopisi : - HER SAHADA 0-1 LÖKOSİT ?