Maalesef ki arkadaş kurbanı oldum şeker hapı (exyacy) kullandım.Kan tahlilnde kaç gün içerisinde çıkar Ve en kısa sürede nasıl vücuttan atılır?

Maalesef ki arkadaş kurbanı oldum şeker hapı (exyacy)kullandım 20 güne yakın Kendi irademle bıraktım Öncelikle sperm testin de çkar mı Kan tahlilnde kaç gün içerisinde çıkar Ve en kısa sürede nasıl vücuttan atılır?

Tahlil.com Cevabı : Bırakmanız çok iyi.Eğer bırakmakla ilgili bir kuşkusuz var ise, tercihen AMETEM veya bir uzman hekimden destek alabilirsiniz.Sperm tahlilinde çıkmaz ancak bunun araştırılmasına yönelik tükrük testi, kan testi, idrar testi gibi özel testler vardır.