MAKROSKOPİK ÖZELLİKLER Cinsel Pehriz Süresi : 3 Görünüm : Opak Hacim : 2,2 cc Ph : 9 alkli Viskozite :Viskoz Sıvılaşma Süresi : 30 dk.

Merhaba spermiyogram testi yaptırdım sonuçları şöyle;Yaşım: 32MAKROSKOPİK ÖZELLİKLERCinsel Pehriz Süresi : 3Görünüm : OpakHacim : 2,2 ccPh : 9 alkliViskozite :ViskozSıvılaşma Süresi : 30 dk.MİKROSKOPİK ÖZELLİKLERDirekt Mik. Bakı : 6-7 yuvarlak hücre, nadir lökosit, yer yer lökosit kümeleri izlendi.Hareket Tipi :İlerleyici (+3)Baş Anomali :NegatifKuyruk Anomali :NegatifOTO AGGLÜTİNASYON NegatifHareket Yüzdesi : %34Hızlı İleri Hareketlilik (+4): 10Yavaş İleri Hareketlilik (+3): 20Yerinde Hareketlilik (+2): 4Hareketsiz (+1) : 66Sayı (ml) :95,000,000-Total Say ı:209,000,000-yorumlarsanız sevinirim…

Tahlil.com Cevabı :

Belirgin bir problem görülmüyor sonucunuzda