Malignite negatif doku örneği ( bronş biyopsi materyali ), Malignite negatif sitolojiler. Yorumunuz nedir?

Patoloji sonucu: malignite negatif doku örneği ( bronş biyopsi materyali ) malignite negatif sitolojiler aktinomiçes ile uyumlu bakteriyel morfolojiler (bronş lavaj, İİAB sitolojileri) ne anlama geliyor? teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Nefes borusundan alınan parça örneklerinde mantar enfeksiyonu le uyumlu bulgular saptanmıştır..