Mart ayında korunmasız olarak ilişkiye girdim. O günden beri kafam hiç rahat değil arkadaşım kuluçka süresi 6 ay dedi 6 aydan once hıv testi yapamazsın diyor.

Mart ayında korunmasız olarak ilişkiye girdim. O günden beri kafam hiç rahat değil arkadaşım kuluçka süresi 6 ay dedi 6 aydan once hıv testi yapamazsın diyor.Şu anda yurt dışındayım ben kafam rahat olmadığı için Hıv testi ve tam kan testi yaptırdım.Tam kanda ve Hıv testim iyi gözüküyor.TestimdeMuestra = SUEROExamenes solicitados = HIV ( PRECİSA)RESULTADOS HIV= NEGATİVOYani testim negatif çıkmış fakat ilişkiden 57 gün sonra bu testi oldum sizce bir daha test yapmalımıyım. Sonuç ne kadar doğrudur.Kuluçka süresi gelmişmidir.57 gün bu test için yeterli midir?

Tahlil.com Cevabı : Arkadaşın zaten sana gereken bilgiyi vermiş, bize niye soruyorsun ki.Lütfen yalan yanlış bilgilerle kafanızı karıştırmayın, sitemizde bu konuda detaylı bilgiler var