Mart ayında yaptırdığım bhcg değeri 2 yani negatif çıkmıştı.

mart ayında yaptığım bhcg değeri 2 yani negatif çıkmıştı. nisan ayında beklediğim adet tarihinde adet oldum ve bu ay adetim 10 gün kadar gecikti ve kahverengi bir akıntım var. bhcg testinin yanlış sonuç vermesi mümkün müdür?

Tahlil.com Cevabı : Güvenilir bir merkezde yaptırdığınız test yanlış sonuç vermez, eğer şüpheniz varsa başka bir merkezde testinizi yaptırın.