Martın 1 gibi adet olmam gerekiyodu olmadım. Test yaptım negatif çıktı. 11martta hasta oldum normal bir şekilde. Artık bir risk var mı?

19ocakda nişanlımla sürtünerek ilişki yaşadım 28 yada 29ocak da adet oldum.Ama içime üzerime boşalma olmadı yinede üzerime geldi mi vajinama değdimi emin değilim.Martın 1 gibi adet olmam gerekiyodu olmadım. Test yaptım negatif çıktı. 11martta hasta oldum normal bir şekilde. Artık bir risk var mı?

Tahlil.com Cevabı : Risk yok denecek kadar azdır..