Mchc 35.2, mpv 10.0, sedimentasyon 15 çıktı. Sol göğsümde bir top var. Sonuçlarım da bu şekilde. Yorumlar mısınız?

 Mchc 35.2, mpv 10.0, sedimentasyon 15 çıktı. Sol göğsümde bir top var. Sonuçlarım da bu şekilde. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar çok sorunlu görülmüyor, meme usg ile değerlendirip genel cerrahide muayene olmanızı öneririm