Mema kanseri şüphesi ile genel cerrahiye gittim akciğer filmi mamografi ultrason ve tam kan tahlili yapıldı sonuçlarım 10 gün içerisinde netleşecek

Mema kanseri şüphesi ile genel cerrahiye gittim akciğer filmi mamografi ultrason ve tam kan tahlili yapıldı sonuçlarım 10 gün içerisinde netleşecek elimde sadece kan sonuçlarım var daha 29 yaşındayım ve neyle karşı karşıyayım ön bir bilgi almak istrm

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Tahlil ve muayene sonuçlarınızı görmeden bir şey söylemek mümkün değil.
Genel cerrahi bölümünde muayenelerinizi sürdürünüz