Meni bulaşık elim vajinaya temas ederse hamilelik ihtimali doğar mı?

Merhaba hocam kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik ve pen*simin ucuna dokunduktan sonra onun vajinasına dokundum pen*simden elime meni geçmişse ordan vajinaya geçme ve gebeliği başlatma ihtimali var mıdır?Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu temas ile hamilelik çok düşük bir ihtimaldir. Eğer adet tarihinde 1 haftadan fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.