Meniye dokunduktan sonra kendi vajinama dokunursam eğer hamilelik riski ne kadar olur?

Meniye dokunduktan sonra kendi vajinama dokunursam eğer hamilelik riski ne kadar olur? Ertesi gun hapi aldim iliskinim 18.saatinde fakat meniye dokunup dokunmadigimi hatırlamıyorum. Yardimci olur musunuz risk ne kadardir?

Tahlil.com Cevabı : Sperm ve vajina teması olmuşsa hamilelik olasılığı doğar ancak söylediğiniz şekilde hamileliğin oluşması yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Önerimiz adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırarak durumu netleştirmeniz.