Meraba, 35 yaşında bir bayanım. Bazı hemogram sonuçlarım hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. BK 13.6 NE % 80.5 LY% 14.2

Meraba, 35 yaşında bir bayanım. Bazı hemogram sonuçlarım hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.BK 13.6NE % 80.5 LY% 14.2

Tahlil.com Cevabı :

BK yani wbc (Lökosit hafif yüksek) enfeksiyon ihtimali olabilir