Meraba nişanlımla yaklşık 2 ay önce sürtnme yolyla seviştik adet düznsizliği var doktra gittim ultrasnda hiçbir şey çıkmadı ?

Meraba nişanlımla yaklşık 2 ay önce sürtnme yolyla seviştik adet düznsizliği var doktra gittim ultrasnda hiçbir şey çıkmadı tarlusal hapı verdi ilaç bittikten 4 gün snra adet oldm (17.05.2014) ilişki sırasında sırtma boşaldı buzamana kadar 4 kere idrar testi yaptım hepsi negatif çıktı hamilelik risk varm

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız duruma göre hamilelik söz konusu değil.