Merhaba 1 aydır 40mglik acnegen kullanıyorum.kilom:48 . yaşım20.Kullanmaya başlamadan önce kan degerlerimde trigliserid : 48 iken bir ay sonrasında 117 ye çıktı

Merhaba 1 aydır 40mglik acnegen kullanıyorum.kilom:48 . yaşım20.Kullanmaya başlamadan önce kan degerlerimde trigliserid : 48 iken bir ay sonrasında 117 ye çıktı .Yine kollestrol degerlerimdede 20 lik artış oldu.doktorum gayet normal dedi ve yine 40 mg verdi. içim rahat değil sizce dozu düşürmlmym?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunzun önerilerine uymalısınız..