Merhaba 17 yaşında düzenli adet gören birinin E2 değeri ortalama kaç olmalıdır?

Tahlil.com Cevabı : Özellikle üreme çağındaki kadınlara üreme fonksiyonlarını araştırmak için istenen bir hormon tahlilidir.Normal değerleri: Kadın                            16-50 yaş 30-119 pg/ml                             Folliküler faz 30-119 pg/ml               Pik 149-350 pg/ml Luteal faz 97-216 pg/ml Ovülasyon takibi 29-97 pg/ml