Merhaba. 18 yaşındayım kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. pen*sim vajinasının içine girmedi ?

Merhaba. 18 yaşındayım kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. pen*sim vajinasının içine girmedi vajinasına boşalma olmadı. Sadece zevk suyunun vajinasına sürülmesinden korkuyorum. Sizce hamilelik riski var mıdır var ise % kaç ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yüzde olarak verilemez ama oldukça düşüktür..