Merhaba 23 yaşında bakireyim.Sevgilimle adetin son günü iç çamaşırı ve ped varken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık?

Merhaba 23 yaşında bakireyim.Sevgilimle adetin son günü iç çamaşırı ve ped varken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık.Boşalacağını anladığı zaman çekildi fakat benim iç çamaşırımda ve baldır yanımda biraz ıslaklık vardı.Ped varken hamile kalınırmı?Adete 1 ay var beklemek gerçekten yoruyor.Hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Ancak en sağlıklı sonucu adet döneminizde gecikme olursa yaptıracağınız test belirleyecektir.