Merhaba 24 yaşında bayanım. dün gece yüksek ateş ve kasık ağrısı çektim ve sabah acile gittim?

Merhaba 24 yaşında bayanım. dün gece yüksek ateş ve kasık ağrısı çektim ve sabah acile gittim. Bir sürü test yapıp oradan oraya sürüklediler ama net bir bilgi alamadım. test sonuçlarım şöyle;(koyu renkli olanları yazıyorum yoksa çok uzun oluyor)WBC 11,3 4-10,0NEU% 86,1 42,0-75,2LYMPH% 9 20,-51,1NEU# 9,73 1,4-6,5TAM İDRAR;DANSİTE 1,016LÖKASİT ESTERAZ +++YASSI EPİTEL 28LOKOSİT 64ERİTROSİT <1ÜRE 16 17-43TOTAL BİLLİRUBİN 1,33 0,2-1,1BİRDE BETA HCG 0,82 BU DURUMDA GEBELİK VARMIDIR. BİRDE ULTRASINDA KİST GİBİ BİR OLUŞUM GÖRDÜLER AMA NETLEŞTİREMEDİLER. YORUMLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Tahlil.com Cevabı : merhaba hocam, kadın hastalıklarından muayene olmak için gittim enfeksiyon ve mantar teşhisi koyuldu 1 hafta sonra gittim adetim gecikmişti ilaçlardan olduğunu düşündüm doktorum simir testi aldı ve alttan muayene etti iki kez. beklememi söyledi göremedi ben test yaptırdım sonuç pozitif kanda 4091 çıktı. açıkcası endişeliyim simir testinin sonucuna göre akıbiyetim değişirmi bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim Teşekkürler.