Merhaba 24 yaşındayım ve Biyopsi öncesi kan tahlili yaptırdım

Merhaba 24 yaşındayım ve Biyopsi öncesi kan tahlili yaptırdım ve aşağıdaki değerlerim tahlil sonucunda yan tabloda yer alan dğerlerin altında çıktı. HGB - 9.7HCT - 30.1MCV - 67.0MCH - 21.6RDW-CV - 19.5PCT - 0.411 Bu değerlerin açıklamasını ve düşük çıkmasının nedenleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar diliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Anemi yani kansızlığınız olduğunu gösteren değerler