Merhaba, 25 yaşındayım. 6 haftalık hamileyim. tam kan sayımım yapıldı. Diğerleri referans değerleri arasında olmasına rağmen HCT 35.6 korkmalı mıyım?

Merhaba,25 yaşındayım. 6 haftalık hamileyim.tam kan sayımım yapıldı.Diğerleri referans değerleri arasında olmasına rağmenHCT 35.6korkmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Korkulacak kadar düşük değil.Kan yapıcı gıdalar alın, kuru üzüm,pekmez,sakatat ürünleri gibi