Merhaba, 25 yaşındayım. Test sonuçlarım şu şekilde: Monosit 11. 1 idrar testinde lökosit 4, eritrosit bol (tam olarak kaç olduğu yazmıyor), protein 25, blood 3

Merhaba, 25 yaşındayım. Test sonuçlarım şu şekilde: Monosit 11. 1 idrar testinde lökosit 4, eritrosit bol (tam olarak kaç olduğu yazmıyor), protein 25, blood 350 çıktı. idrar yoluyla ilgili hiçbir şikayetim yoktu. tiroid ölçümü için hastaneye gittiğim hastanede idrar testi de istenince bu sonuç çıktı. Doktorum 1 hafta süreli antibiyotik verdi. Son bir aydır çok su içmeye başladım, daha önceden çok az içiyordum. Kum dökme gibi bir şey olabilir mi?Teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Evet kum dökme olabilir.Ancak idrar yolu enfeksiyonu da olabilir.İdrar kültürü yapılması çok önemli.Ama maalesef meslektaşlarım bu tahlili sık olarak istemiyor.Ve hemen antibiyotik tedavisi veriyor.