Merhaba, 28 yaşındayım. En son 21 haziranda regl oldum.

Merhaba, 28 yaşındayım. En son 21 haziranda regl oldum. Bugün kanda beta HCG testi yaptırdım ve sonuç 68.9 çıktı. Bu değerin hamilelik haftasını göz önünde bulundurursak daha yüksek çıkması gerekmiyor muydu? Ne gibi bir problem olabilir? Çok teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Evet, ama geç döllenme de olmuş olabilir, takip edilmesi gereklidir..