Merhaba 32 haftalık hamileyim PLT değerim sizce nasıl?

32 haftalık hamileyim.PLT değerim 106 çıktı.2.tahlilimde 118 çıktı doktor riskli olduğunu söyledi.Ne yapmalıyım? Düşük çıkma sebebi ne olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : PLT değerinizde endişe verici bir düşüklük yok.Doğum öncesi süreçte doktorunuz tahlilleri tekrarlayacaktır.

a***** :

yazmadığım yer kalmadı sonuçlarımı ama ısrarla yorumlanmıyor?yardımcı olur musunuz?
aşağıdaki sonuçlara göre spermiyogram testimi yorumlar mısınız?
görünüm: gri opak
miktar: 3,5
pH: 8,0
vizkozite: normal
sıvılaşma süresi:45
lökosit: 3-4
eritrosit: nadir
aglunitasyon: +
immatür: 7
mikroskobik inceleme:
progresif hareketli: 25
yavaş hareketli: 20
yerine hareketli: 10
hareketsiz: 45
sayı: 47,800,000
baş anomalisi:
normal başlı: 71
çift başlı: 2
büy.küç başlı: 16
uzu-yuv başlı:11
kuyruk anomalisi:
kuyruksuz: 4
çift kuyruk: 2
başsız: 6

Cevap:

Çünkü sonuçlarınız detaylı bir şekilde belirtilmemiş, sitemizdeki uyarıları da okumamışsınız.Bu nedenle yanıtlanmıyor

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.