Merhaba 33yaşım. boynumda bir şişlik gördüm ve doktora gittim.

Merhaba 33yaşım. boynumda bir şişlik gördüm ve doktora gittim. Yapılan boyun ultrasonunda olumsuz bir durum çıkmadı. Ancak yapılan kan sonuçlarında birkaç değer canımı sıktı. Değerlendirme yaparsanız sevinirim. Hoşçakalın Hemoglabin:17,7 Lökosit:4,35 Monosit:9,64 Mpv:6,55 Pct:0,14 D vitamini yetersz

Tahlil.com Cevabı : Cinsiyetiniz bayan ise Hgb değeriniz yüksek, erkekise normaldir..