Merhaba 34 yaşında erkeğim heyet raporu almak için yapılan tahlil sonucum: ANTİ HAV IGG 14.69 ?

Merhaba 34 yaşında erkeğim heyet raporu almak için yapılan tahlil sonucum: ANTİ HAV IGG 14.69 POZİTİF Normal değerler:0.00-0.99 ne yapmam gerekiyor? Doktora gitmeli miyim? Hangi bölüme gitmem gerekiyor? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hayır, Hepatit A Enfeksiyonu geçirmişsiniz ve vücudunuzda bağışıklık gelişmiş..