Merhaba 3,5 yaşında kızıma ait kan değerleri aşağıdadır?

Merhaba 3,5 yaşında kızıma ait kan değerleri aşağıdadır. antibiyotik kullanmasına rağmen ateşi tekrar çıkıyor.kulakta otit vardı. dr geçmiş dedi. ama lökosit değerlerinin yüksek olmasında tehlike var dedi ama ne olduğunu sölemedi.ne olabilir sizce acil bilgi lütfen...burun akıntısı ve gözlerde akıntı diğer şikayetlerimiz.WBC SONUÇ: 19.57 ARALIK (5-10)GRA SONUÇ:16,96 (2,5-7,5)LYM 11,2 (25-40)MON : 2,2 YÜZDE (3-7 )GRA: 88,7 YÜZDE (50-75)MPV : 7,9 (8-15 ) İDRAR TAHLİLİ TEMİZ ÇIKTI.

Tahlil.com Cevabı : Çocuğunuzudaki lökosit değerinin yüksek olması ve diğer sonuçlar, bakteriyel bir enfeksiyo geçirdiğini destekliyor.Otit de bakteriyel bir enfeksiyondur,sonuçları kızınızın hastalığ ile örtüşüyor