Merhaba 35 yaşındayım iki adet dokuz hücreli birinci kalite üçüncü gün embriyosu transfer edildi.Transferden sonraki bhcg değerlerim şöyle: 9.gün 79.8 13.

B hcg artışı Merhaba 35 yaşındayım,23 Mayıs'ta iki adet dokuz hücreli birinci kalite üçüncü gün embriyosu transfer edildi.Transferden sonraki bhcg değerlerim şöyle: 9.gün 79.8 13.gün 661.6 1 15.gün 1331 17.gün 2412 Son testte değer ikiye katlamamış,herhangi bir sorun olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Son yazmış olduğunuz değere göre gebeliğiniz tahmini olarak 5. haftasında.Değerlerdeki artışta bir sorun görünmüyor.Yine de kadın doğum doktorunuza da danışmayı ihmal etmeyin.