Merhaba 37 yaşında 5 aylık evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum; torc rubella IgG 429.9 POZİTİF SONUÇ BİRİM REFERANS HEMOGRAM LY# 4,3 mg/dL H (0.6--3.4)

Merhaba 37 yaşında 5 aylık evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum bunun için bazı testler yaptırdım sonuçlar dan kafama takılan şunlar açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürlertorc rubella IgG 429.9 POZİTİF SONUÇ BİRİM REFERANSHEMOGRAM LY# 4,3 mg/dL H (0.6--3.4)

Tahlil.com Cevabı : Rubella IG G pozitifliği olağan bir durumdur ve hamile kalabilmeniz açısından sorun yaratmaz