Merhaba 37 yaşındayım sperm test sonuçlaım cocuk yapmayı düşnüyor likefaksiyon:20 miktar 3 koku özel ph 8?

Merhaba 37 yaşındayım sperm test sonuçlaım cocuk yapmayı düşnüyor likefaksiyon:20 miktar 3 koku özel ph 8 aglütinasyon + direkt bakı: H.S 1-3 lokosit motilife hareketli% 30 motolife azalmışhareketli %40 mot hareketsiz 30 morfoloji normal 65 baş anomali 20 kuyruk anomali 15 sperm sayısı 26.000.000/m

Tahlil.com Cevabı : Spermiyogram analizi  bir çok parametrenin incelenmesi sonrası değerlendirilmelidir.Tahlil.com'a sorduğunuz sperm testini inceledik.Bizlere gönderdiğiniz sperm test parametrelerinde kayda değer bir sorun görülmüyor.Sperm testi ve tahliline dair  çok daha detaylı bilgi almak ve sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...Sperm testi nedir?

e********* :

3 sorum olacak 1-daha önce 1 defa düşük yaptım,reglim 1 hafta gecikti ve beta 110.80 çıktı ..sizce bu iyi bir değer mi? 2- hamilelikte saç boyatılır mı? ya da hangi dönemde boyatmak lazım 3- hamilelikte cinsel birliktelik sıklığı ilk 3 ayda nasıl olmalı? teşekkürler

Cevap:

Tahlil.com'a sormuş olduğunuz Beta HCG  sonucunu değerlendirdik.Beta HCG değerinin  hamilelik lehine.Fakat tek başına bu Beta HCG değerine bakarak hamilelik tanısı kesin olarak koyulamaz.Doktorunuzun da önerisiyle, önümüzdeki günlerde yapılacak Beta HCG testi sonuçlarında da Beta HCG değerinde yükselme görülmesi ve daha da önemlisi yapılacak ultrason muayenesinde de gebelik kesesinin görülmesi kesin hamilelik tanısını koymayı sağlayacaktır.Aşağıdaki bağlantıda  bu konuya ait sorulmuş benzer sorular ve Beta HCG testine dair detaylı bilgiler bulunmaktadır.BETA HCG Testine dair aradığınız tüm bilgiler, sorulmuş benzer sorular ve Tahlil.com uzmanlarının cevapları....Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru cevapladık.Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.