Merhaba 4 senedir levatiron kullanıyorum?

Merhaba 4 senedir levatiron kullanıyorum.Her sabah kahvaltıdan 30dk. önce ilacımı içiyorum.ST3-ST4 ve TSH testi yaptırmadan önce her sabah içtiğim gibi ilacımı içmelimiyim,yoksa test yaptırmadan önce ilacımı içmemelimiyim.

Tahlil.com Cevabı : Test yaptırdıktan sonra içmeniz daha uygundur..

u***** :

Eşim bana 2.5 yıl boyunca her gün 3-4 damla norodol vermiş boşanma davası açtım 2 yıldır ayrıyız ve boşandık yalnız değişik mahkemeler açarak bana tazminat ödetmek istiyor geriye dönük kan tahlili yaptırmam ve bu ilacı bana verdiğini ispatlamam mümkün mü

Cevap:

Nörodol psikiatrik hastalıkların tedavisinde kullanılan antipsikotik bir ilaçtır.Damla halinde kullanılır.Hasta olmadığınız halde ve kasıtlı bir şekilde size bu ilacın verilmesi doğal olarak adli bir suçtur.Bu durumda öncelikle yasal yollara başvurup eşinizden şikayetçi olup bu ilacın da kanınızda bulunduğunu ispatlamanız gerekecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.