Merhaba 5 yasinda kizimin saclari cok dokuluyor..

Merhaba 5 yasinda kizimin saclari cok dokuluyordu cildiyeye goturdum tahlillerde t3 4.65 t4 1.16 tsh 1.84 cikti cildiye doktoru troidlerde sorun var benim alanima girmiyor cocuk dahiliyesi cok onemli degil dedi bana nasil bir yol izlemem gerektigi hakkinda bilgi verirmisiniz ve bu degerler normalmi.

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmadığınızdan değerlendiremiyoruz, ancak çocuk endokrinolojiye götürmenizde fayda vardır..