Merhaba, 6 aylık oğlumun çarşamba günü aşısı vardı ekstra olarak rota aşısı da yapıldı,

Merhaba, 6 aylık oğlumun çarşamba günü aşısı vardı ekstra olarak rota aşısı da yapıldı, cumartesi ateşlendi, kan sayımında lökosit 2.21, hb 11.3, hematokrit 35.4, nötrofil 0.71, nötrofil % 32,1 monosit% 14.7, lenfosit% 49.6 sorun ne olabilir.

Tahlil.com Cevabı :

WBC yani akyuvarlardaki düşüklük dikkat çekiyor.Bu normal değil.

Gribal durumlar sonrası olabilir.Ancak hematolojik yönden de ilave tahlillere gerek olabilir.