Merhaba. 8 inde sevgilimle ilişkiye girdik, ertesi gün hapımı aldım. 17 sinde regl oldum, 22 sinde sonlandı.?

Merhaba. 8 inde sevgilimle ilişkiye girdik, ertesi gün hapımı aldım. 17 sinde regl oldum, 22 sinde sonlandı. 23 ünde ilişkiye girdik ve yine ertesi gün hapımı aldım. 3 gündür regl kanamasından daha az bi kan geliyor ve ağrı var. Hamilelikten önce kan geldiğini duydum. Kafam çok karışık. Sebebi ne olablr

Tahlil.com Cevabı : Norlevo, ertesi gün hapı olarak da bilinen ve gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.ޞikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.