Merhaba. adetim 3 gün gecikti ve test yaptırdım sonucunda 0-10 değer çıktı ve negatifmiş

Merhaba. adetim 3 gün gecikti ve test yaptırdım sonucunda 0-10 değer çıktı ve negatifmiş. adette 3 gün gecikme olduktan sonra yapılan testin doğruluğu net midir ?

Tahlil.com Cevabı : Bir kaç gün sonra taptırsaydınız daha doğru olabilirdi, biraz erken