Merhaba adetim bittikten 5 gün sonra erkek arkadaşım ile korunmasız bir şekilde ilişkiye girdik ?

Merhaba adetim bittikten 5 gün sonra erkek arkadaşım ile korunmasız bir şekilde ilişkiye girdik sonrasında biraz kanama oldu kızlık zarı yırtılmış olabilir mi eğer yırtılmış ise sizce hamile kalma ihtimali ne kadar yüksektir.Zar yırtıldıktan sonra hamilelik riski fazla mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma olasılığınız var. Bu yüzden adet tarihinizi bekleyin gecikme olursa gebelik testi yapın. Büyük bir ihtimalde kızlık zarınız yırtıldı. Kesin emin olmak için kadın doğum uzmanına başvurun.